Svatby a oslavy

Služby

V našem hotelu Vám rádi zajistíme svatební hostiny, firemní i soukromé oslavy, absolventské srazy a školení. Nabízíme Vám příjemné prostředí, výbornou kuchyni a ochotný personál.

Svatby

Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v životě. Spojte ji s gurmánskými hody v centru Blovic, pouhých 20 minut od Plzně a dálnice D5.

K dispozici je zde dostatečně velký salonek až pro 50 hostů. Salonek má prostor jak pro hudbu, taneční parket, sezení, bar a to vše s vlastním WC. Pod jednou střechou zajistíme ubytování až pro 30 hostů. Ve dvoře hotelu lze zaparkovat vozy. V letních měsících možnost grilování pod pergolou.

V rámci příprav na slavnostní svatební den s Vámi podrobně rozebereme Vaše představy, upozorníme Vás na úskalí, která mohou tento den provázet, a společně pomocí série předběžných kalkulací vytvoříme optimální kombinaci Vašich snů a finančních možností.

V rámci svatebních hostin zajišťujeme dle přání:

  • svatební dort, cukroví, koláčky, výslužky
  • uskladnění, vychlazení a dekoraci Vašeho vlastního cukroví a dortů
  • sestavení zasedacího pořádku
  • dopravu, profesionální fotografy
  • květinovou výzdobu tabule
  • živou hudbu

Při příjezdu Vás může doprovázet hudba. Před hotelem Vám popřejeme mnoho štěstí do nového života, připijeme na Vaše zdraví, rozbijeme talíř a uvedeme ke slavnostní tabuli. Ta bude doplněna květinovou výzdobou, dekorací, zasedacím pořádkem, svatebním cukrovím a dortem.

Neodmyslitelnou součástí svatební oslavy je také svatební noc. V případě, že se rozhodnete uspořádat Vaši svatební hostinu v našem hotelu minimálně v počtu 40 hostů, jako poděkování a zároveň prémie pro novomanžele získáte svatební noc ve wellness dvoulůžkovém pokoji ZDARMA.

Akční nabídka

Kontakt

Panský dům

Hotel Panský dům
Masarykovo nám. 22
336 01 Blovice

Ukázat hotel a restauraci na mapě >

Telefon +420 371 594 796
Mobil +420 602 254 664
E-mail info@pansky-dum.cz